| Voltage | Aangepast |
|---|---|
| Toepassing | Plastic Recycling, Multching-film het reycling, Cementzak recyclingsmachine |
| NAAM | Film DE-Schurende machine |
| Materiaal | Plastic zakken, die films met mulch bedekken, |
| Levertijd | 5~8weeks |
| Schachtontwerp | Enige Schacht |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 3Phase van 380V 50HZ of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | De plastic stukken, PP/PE-Film, Jumbozak, Landbouwgoundfilm, verpakten films in balen, |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur | naar maat gemaakt |
| Definitieve vlokkengrootte | 1214mm |
| Definitief vochtgehalte | 1.8% |
| Functie | Het sorteren, het verpletteren, het wassen, het drogen |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur | naar maat gemaakt |
| Definitieve vlokkengrootte | 1214mm |
| Definitief vochtgehalte | 1.8% |
| Functie | Het sorteren, het verpletteren, het wassen, het drogen |
| Materiaal | PE ABS de blokken van PC, stukken |
|---|---|
| Capaciteit | 1000kg/h-2000kg/h |
| Garantie | 12 maanden |
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Capaciteit | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
|---|---|
| Voltage | Aangepast |
| Kleur | Aangepast |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| De dienst | 24 uren |
| Model | Standaardmachine |
|---|---|
| Plastic Type | HUISDIERENflessen |
| Levertijd | 5~8weeks |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Materiaal | HUISDIERENflessen, PE flessen, pvc-flessen, pp-flessen |
|---|---|
| Capaciteit | 300kg/h- 2000kg/h |
| Garantie | 12 maanden |
| Voltage | naar maat gemaakt volgens de eis van de klant |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Materiaal | PE films, pp geweven zakken |
|---|---|
| Capaciteit | 300kg/h- 2000kg/h |
| Garantie | 12 maanden |
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| toegepast voor | PBAT, PLA, HUISDIER, APET, APET, GPET, CPET, PLA, HEUPEN, PE, ABS, EVA, PC, GLUURT, PPS, PTFE, GLUUR |
|---|---|
| Het drogen Temperatuur | kan door materieel bezit regelbaar zijn |
| Droogtijd | 20mins (kan door vochtigheidsbehoefte regelbaar zijn) |
| Macht consumpron | 45% slechts van conventioneel ontvochtigingstoestel |
| Verwerking | Droog en kristallisatie tegelijkertijd |