| toegepast voor | De Gerecycleerde vlok van HUISDIERENspaanders HUISDIER |
|---|---|
| Verwerking | Het voeden--Het drogen en kristallisatie-Het lossen |
| Droogtijd | 20mins (kan door vochtigheidsbehoefte regelbaar zijn) |
| Macht consumpron | 45% slechts van conventioneel ontvochtigingstoestel |
| Verwarmer | Infrarode golf |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
|---|---|
| Materiaal | HUISDIER masterbatches |
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Droogtijd | 20 mins volgens materialen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Levertijd | 5~8weeks |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Merknaam | Lianda |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Certificering | CE,ISO9001,CE SGS ISO9001 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Capaciteit | 100-1000kg/h |
| Verpakking Details | Fabrieks standaardpakket of aangepast pakket |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Capaciteit | 300-1000kg/h |
| Functie | het verpletteren, was en het drogen |
| Verpakking Details | de uitvoer standaard verpakking. |
| toegepast voor | PBAT, PLA, HUISDIER, APET, APET, GPET, CPET, PLA, HEUPEN, PE, ABS, EVA, PC, GLUURT, PPS, PTFE, GLUUR |
|---|---|
| Het drogen Temperatuur | kan door materieel bezit regelbaar zijn |
| Droogtijd | 20mins (kan door vochtigheidsbehoefte regelbaar zijn) |
| Macht consumpron | 45% slechts van conventioneel ontvochtigingstoestel |
| Verwerking | Droog en kristallisatie tegelijkertijd |