| Voltage | aangepast 380V, |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, en Gebiedsinsta |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling, de waslijn van de Afvalfilm, het drogen |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Voltage | aangepast 380V, |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, en Gebiedsinsta |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling, de waslijn van de Afvalfilm, het drogen |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Voltage | aangepast 380V, |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, en Gebiedsinsta |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling, de waslijn van de Afvalfilm, het drogen |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Voltage | aangepast 380V, |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, en Gebiedsinsta |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling, de waslijn van de Afvalfilm, het drogen |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Automatische Rang | Automatisch, Halfautomatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Het plastic Recycling, HUISDIER schilfert Flessenspoelen, huisdierenfles recycling, EPS Kringloopsys |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V, 50HZ of als klantenverzoek |
|---|---|
| Automatische Rang | Automatisch |
| Toepassing | Plastic Recycling, Multching-film het reycling, Cementzak recyclingsmachine |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, en Gebiedsinstallatie die, die Onlineondersteu |
| Productnaam | de plastic separatormachine, plastic recyclingsmachine, afvalpp pe doet wassende korrelende kringloo |
| Capaciteit | 100-1000kg/h plastic maalmachine |
|---|---|
| Voltage | Aangepast 380V/50Hz/3Phase, |
| Gebruik | Afval Plastic Maalmachine, Plastic flessenmaalmachine, plastic recyclingsmachine |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Certificering | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Voltage | Aangepaste 380V 50HZ, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, en Gebiedsinstallatie die, die Videotechnische |
| Toepassing | Productieinstallatie, MachinesReparatiewerkplaatsen, Voedsel & Drank |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Voltage | 3Phase van 380V 50HZ of aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Productiecapaciteit | 300-1000kg/h |
| Voltage | 380v |
|---|---|
| Automatische Rang | Automatisch |
| Toepassing | Plastic Recycling, het Flessenspoelen van HUISDIERENvlokken |
| Capaciteit | 300-3000kg/hr |
| Motor | Wannanmotor, Siemens |