| Capaciteit | 100-1000kg/h plastic maalmachine |
|---|---|
| Voltage | Aangepast 380V/50Hz/3Phase, |
| Gebruik | Afval Plastic Maalmachine, Filmmaalmachine, pp-de maalmachine van de Raffiazak, Landbouwfilm recycli |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Certificering | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Capaciteit | 100-1000kg/h plastic maalmachine |
|---|---|
| Voltage | Aangepast 380V/50Hz/3Phase, |
| Gebruik | Afval Plastic Maalmachine, Filmmaalmachine, pp-de maalmachine van de Raffiazak, Landbouwfilm recycli |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Certificering | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatische Rang | Automatisch |
|---|---|
| Toepassing | Recycling van plastic, recycling van petflessen |
| Plastic Type | HUISDIER |
| Levertijd | 5~8weeks |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| toegepast voor | HDPE LDPE LLDPE pp filmt, pp-Raffiazak, Landbouwfilm, |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 300-1000kg/h |
| Voltage | 3Phase van 380V 50HZ of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| De naverkoopdienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije Vervangstukken, Gebiedsinstallatie |
| toegepast voor | HDPE LDPE LLDPE pp filmt, pp-Raffiazak, Landbouwfilm, |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 300-1000kg/h |
| Voltage | 3Phase van 380V 50HZ of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| De naverkoopdienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije Vervangstukken, Gebiedsinstallatie |
| toegepast voor | HDPE LDPE LLDPE pp filmt, pp-Raffiazak, Landbouwfilm, |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 300-1000kg/h |
| Voltage | 3Phase van 380V 50HZ of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| De naverkoopdienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije Vervangstukken, Gebiedsinstallatie |
| toegepast voor | HDPE LDPE LLDPE pp filmt, pp-Raffiazak, Landbouwfilm, |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 300-1000kg/h |
| Voltage | 3Phase van 380V 50HZ of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| De naverkoopdienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije Vervangstukken, Gebiedsinstallatie |
| Voltage | 380v |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden |
| Toepassing | Plastic Recycling |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning |
| Materiaal | PE van het de industrieafval film, pp geweven zakken |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Functie | scherpe het samenpersen en het korrelen machine |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Capaciteit | 200kg/h, 300kg/h, 500kg/h, 800kg/h |
| Materiaal | PE PP DE FLESSEN VAN HUISDIERENpvc |
|---|---|
| Capaciteit | 500kg/h-2000kg/h |
| Garantie | 12 maanden |
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Kleur | Naar maat gemaakt |