| Levertijd | 5~8weeks |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Merknaam | Lianda |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Plaats van herkomst | CHINA |
|---|---|
| Merknaam | Lianda |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Levertijd | 5~8weeks |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Merknaam | Lianda |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Voltage | 380V, Klantennorm |
|---|---|
| Automatische Rang | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling, het Flessenspoelen van HUISDIERENvlokken, huisdierenfles recycling |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning |
| Voltage | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Van toepassing geweest | HUISDIERENflessen |
| De dienst | 24 uren |
| Capaciteit | 500~2000kg/h |
| Van toepassing geweest | HUISDIERENvezel, PE films, pp geweven zakken, pp-films, de jumbozakken van pp |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Voltage | Aangepast |
| De dienst | 24 uren |
| Capaciteit | 300~1500kg/h |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Capaciteit | 300-1000kg/h |
| Functie | het verpletteren, was en het drogen |
| Garantie | 12 maanden |
| Voltage | Aangepast |
|---|---|
| Van toepassing geweest | PE, pp-film |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| De dienst | 24 uren |
| Levertijd | 5~8weeks |
| Materiaal | afvalpe pp stijve vlokken |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Schroef | kies, twee stadia uit |
| Capaciteit | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Materialen | HUISDIER masterbatches |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Voeding | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| definitieve vochtigheid | minder 50ppm |
| Garantie | 12 maanden |