| Capaciteit | 100-1000kg/h plastic maalmachine |
|---|---|
| Voltage | Aangepast 380V/50Hz/3Phase, |
| Gebruik | Afval Plastic Maalmachine, Plastic flessenmaalmachine, plastic recyclingsmachine |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Certificering | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Voltage | Aangepaste 380V 50HZ, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, en Gebiedsinstallatie die, die Videotechnische |
| Macht (w) | Hang af |
| Toepassing | Korrels |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
|---|---|
| Materialen | afval plastic trommel, band, hout etc. |
| Volt | 380V/3Phase/50HZ |
| Bladmateriaal | 9CrSi, skd-11, D2 etc. |
| Bladschacht | twee schachten |
| Materiaal | afval plastic flessen |
|---|---|
| Capaciteit | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h, 2000kg/h |
| Garantie | 12 maanden |
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Materiaal | afvalpe pp stijve vlokken |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Schroef | kies, twee stadia uit |
| Capaciteit | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Materiaal | afvalpe de films, pp weefden zakken |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Schroef | kies, twee stadia uit |
| Capaciteit | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Materiaal | HUISDIERENflessen, PE flessen, pvc-flessen, pp-flessen |
|---|---|
| Capaciteit | 300kg/h- 2000kg/h |
| Garantie | 12 maanden |
| Voltage | naar maat gemaakt volgens de eis van de klant |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
|---|---|
| Materialen | afval plastic trommel, band, hout etc. |
| Volt | 380V/3Phase/50HZ |
| Bladmateriaal | 9CrSi, skd-11, D2 etc. |
| Bladschacht | dubbel |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
|---|---|
| Materialen | afval plastic trommel, band, hout etc. |
| Volt | 380V/3Phase/50HZ |
| Bladmateriaal | 9CrSi, skd-11, D2 etc. |
| Bladschacht | dubbel |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
|---|---|
| Materialen | afval plastic trommel, band, hout etc. |
| Volt | 380V/3Phase/50HZ |
| Bladmateriaal | 9CrSi, skd-11, D2 etc. |
| Bladschacht | dubbel |