| Automatische Rang | Automatisch, Halfautomatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recyclingsmachine, Posthuisdierenfles van de consument/vlokken die machine recycleren |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Automatische Rang | Automatisch, Halfautomatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recyclingsmachine, Posthuisdierenfles van de consument/vlokken die machine recycleren |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V, 50HZ, 3Phase of aangepast |
|---|---|
| Automatische rang | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Het plastic Recycling, het Flessenspoelen van HUISDIERENvlokken, recycleert xps, huisdierenfles recy |
| Schachtontwerp | Kies uit |
|---|---|
| Gebruik | Afval Plastic Maalmachine, Plastic Pijpmaalmachine, Banden |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V50HZ3phase of customzed |
| Plastic Type | PP/PE |
| Capaciteit | 100-1000kg/h plastic maalmachine |
|---|---|
| Voltage | Aangepast 380V/50Hz/3Phase, |
| Gebruik | Afval Plastic Maalmachine, Filmmaalmachine |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Certificering | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Voltage | aangepast 380V, |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, en Gebiedsinsta |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling, de waslijn van de Afvalfilm, het drogen |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Capaciteit | 300-1000kg/h plastic maalmachine |
|---|---|
| Voltage | Aangepast 380V/50Hz/3Phase, |
| Gebruik | Afval Plastic Maalmachine, Plastic flessenmaalmachine, plastic recyclingsmachine |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 100-1000kg/h plastic maalmachine |
|---|---|
| Voltage | Aangepast 380V/50Hz/3Phase, |
| Gebruik | Afval Plastic Maalmachine, Filmmaalmachine |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Certificering | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Voltage | 380V, Klantennorm |
|---|---|
| Automatische Rang | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling, het Flessenspoelen van HUISDIERENvlokken, huisdierenfles recycling |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning |
| Voltage | 380V, Klantennorm |
|---|---|
| Automatische rang | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling, het Flessenspoelen van HUISDIERENvlokken, huisdierenfles recycling |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning |