| Materiaal | afvalpp geweven zakken, pp-film, PE films |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Garantie | 12 maanden |
| definitieve vochtigheid | ongeveer 1% |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Capaciteit | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Volt | 380V-3phase 50Hz of naar maat gemaakt |
| Functie | het verpletteren, was en het drogen |
| Kleur | naar maat gemaakt |
| Materiaal | PE pp films, geweven zakken, tonzakken, jumbozakken |
|---|---|
| Roterende snelheid | 1800RPM |
| Garantie | 12 maanden |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| definitieve vochtigheid | 10% |
| Schachtontwerp | Dubbele Schacht |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 3Phase van 380V 50HZ of aangepast |
| Garantie | 1year |
| Toepassing | verscheurend grote volumematerialen, zoals autoshells, banden, metaalvaten, schrootaluminium, schroo |
| Materiaal | PE PP PS ABS VAN PVC STUKKEN |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Voeding | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Bladschacht | Kies uit |
| Bladmateriaal | Skd-11 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Volt | 380V-3Phase 50Hz of naar maat gemaakt |
| Functie | het verpletteren, was en het drogen |
| Capaciteit | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Materiaal | PE PP PS ABS VAN PVC STUKKEN |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Voeding | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Bladschacht | Kies uit |
| Bladmateriaal | Skd-11 |
| Voltage | 380V 50Hz |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificaat | CE, ISO9001 |
| WeFinalproduct ight | HUISDIERENkorrels |
| Toepassing | Korrels, Pijp |
| toegepast voor | De Gerecycleerde vlok van HUISDIERENspaanders HUISDIER |
|---|---|
| Verwerking | Het voeden--Het drogen en kristallisatie-Het lossen |
| Droogtijd | 20mins (kan door vochtigheidsbehoefte regelbaar zijn) |
| Macht consumpron | 45% slechts van conventioneel ontvochtigingstoestel |
| Verwarmer | Infrarode lampen |
| Materiaal | PE films |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Garantie | 12 maanden |
| definitieve vochtigheid | ongeveer 1% |