| Levertijd | 5~8weeks |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Merknaam | Lianda |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Levertijd | 5~8weeks |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Merknaam | Lianda |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Materiaal | PE PP PS ABS VAN PVC STUKKEN |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Voeding | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Bladschacht | Kies uit |
| Bladmateriaal | Skd-11 |
| Materiaal | PE films, pp geweven zakken, pp-films, de jumbozakken van pp |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Voeding | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Bladschacht | Kies uit |
| Bladmateriaal | Skd-11 |
| Materiaal | PE films, pp geweven zakken, pp-films, de jumbozakken van pp |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Voeding | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Bladschacht | Kies uit |
| Bladmateriaal | Skd-11 |
| Levertijd | 5~8weeks |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Merknaam | Lianda |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Gebruikt voor | Kristallisatie van de Spaanders van HUISDIERENkorrels, het schroot van het HUISDIERENblad, HUISDIERE |
|---|---|
| Output | 100kg/h aan 1000kg/h |
| Het verwarmen manier | Infrarode lampen |
| Kristallisatietijd | 15-20mins |
| Temperatuur | Kan door materiële behoefte regelbaar zijn |
| Automatische Rang | Automatisch, Halfautomatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recyclingsmachine, Posthuisdierenfles van de consument/vlokken die machine recycleren |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Krachtbron | 3Phase van 380V 50HZ of aangepast |
|---|---|
| Gebruikt met | injectie het vormen machine of diverse plastic het vormen machine |
| toegepast voor | PP/PE ABS van HUISDIERENpvc of andere kunststoffen |
| Garantie | 1year |
| Certificaat | SGS VAN CE ISO9001 |
| Verpakking Details | Fabrieks standaardpakket of aangepast pakket |
|---|---|
| Levertijd | 40 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C, Western Union |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Merknaam | LIANDA |