| Materiaal | PE PP PS ABS VAN PVC STUKKEN |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Voeding | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Bladschacht | Kies uit |
| Bladmateriaal | Skd-11 |
| Materiaal | PE, HDPE films |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Garantie | 12 maanden |
| definitieve vochtigheid | ongeveer 1% |
| Materiaal | PE films, pp geweven zakken, pp-films, de jumbozakken van pp |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Voeding | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Bladschacht | Kies uit |
| Bladmateriaal | Skd-11 |
| Voltage | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling, het Flessenspoelen van HUISDIERENvlokken, huisdierenfles recycling |
| Verwerkt materiaal | Flessenvlokken, afvalhuisdier |
| eindproduct | Plastic flessen zonder etiketten |
| Voltage | Aangepaste 380V 50HZ, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Toepassing | Korrels |
| Schroefontwerp | Parallelle dubbel-Schroef |
| Materiaal | plastic vezel, HUISDIERENvezel |
|---|---|
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Voeding | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Bladschacht | Kies uit |
| Bladmateriaal | Skd-11 |
| Materiaal | PE film, pp geweven zakken |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Functie | scherpe het samenpersen en het korrelen machine |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Capaciteit | 200kg/h, 300kg/h, 500kg/h, 800kg/h |
| Materiaal | PE film, pp geweven zakken |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Functie | scherpe het samenpersen en het korrelen machine |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Capaciteit | 200kg/h, 300kg/h, 500kg/h, 800kg/h |
| Materiaal | Pp geweven zakken, PE films |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Functie | scherpe het samenpersen en het korrelen machine |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
|---|---|
| Schacht | dubbele schachten |
| Garantie | 12 maanden |
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Materialen | afval plastic films, huisvuilfilms, geweven zakken, tonzakken |