| Levertijd | 5~8weeks |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Merknaam | Lianda |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Kleur | naar maat gemaakt |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Volt | 380V-3phase 50hz |
| Functie | het verpletteren, was en het drogen |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
|---|---|
| Capaciteit | 1500kg/h-2000kg/h |
| Het tarief van de onzuiverheidsverwijdering | 70% |
| Garantie | 12 maanden |
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Materiaal | de flessen van het afvalhuisdier, drankflessen, minerale flessen, kolaflessen |
|---|---|
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | De uitvoer standaard verpakking |
| Levertijd | 30 krijgen de werkdagen na de storting |
| Materiaal | De Flessen van het afvalhuisdier |
|---|---|
| Volt | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Capaciteit | 1000kg/h, 2000kg/h |
| Garantie | 12 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voltage | Aangepast |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| De dienst | 24 uren |
| Verpakking Details | filmverpakking |
| Materiaal | afvalpe pp films, geweven zakken, jumbozakken |
|---|---|
| Volt | 380V/3Phase/50Hz of naar maat gemaakt |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
| Garantie | 12 maanden |
| Fuction | Wrijving was en het ontwateren |
| Kleur | Naar maat gemaakt |
|---|---|
| Capaciteit | 1500kg/h-2000kg/h |
| Het tarief van de onzuiverheidsverwijdering | 70% |
| Garantie | 12 maanden |
| Verpakking Details | De uitvoer standaard verpakking |
| Voltage | aangepast 380V, |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, en Gebiedsinsta |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Plastic Recycling, de waslijn van de Afvalfilm, het drogen |
| Automatische Rang | Automatisch |
| Voltage | Aangepast |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Van toepassing geweest | Plastic Recycling, de waslijn van de Afvalfilm, het drogen |
| De dienst | 24 uren |